Somon DNA Aşısı Nedir?

Somon DNA Aşısı temelde polinükleotitten maddesinden oluşan, zamanla yaşın ilerlemesine bağlı olarak cilt üzerinde görülen kuruluk, kırışıklık, matlaşmış cilt görüntüsü gibi pek çok sorun üzerinde oldukça başarılı bir uygulamadır.

Somon DNA aşısının temel etken maddesi olan Polinükleotitten, uygulandığı bölge üzerinde cilt hücrelerinin yenilenmesine ve yeniden yapılanmasına yardımcı olmaktadır.  Bu sayede cilt genç, parlak ve dolgun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olunmaktadır.

Aşı uygulaması hastanın şikayetleri ve mevcut cilt durumuna göre uygulama sıklığı ve seans süresi değişiklik göstermektedir.  Genel olarak 1 ila 5 seans arasında değişen uygulamalar cilt üzerinde dolgun, parlak ve genç bir görünüm elde etmek için yeterli olmaktadır.

Uygulama sonrasında kişinin cildi üzerindeki etkisi gözle görülür bir şekilde olacaktır. Acısız, hızlı ve güvenilir cilt uygulamalarının başında somon dna gelmektedir. Bu uygulama sadece cilt üzerinde değil; el, boyun ve dekolte bölgesinde de güvenli bir şekilde uygulanabilmektedir.

Somon DNA Aşısı Nasıl Uygulanır?

Günümüzde gerek kadın gerekse erkeklerin cilt üzerinde en sık yaşadıkları sorunların başında zamanla oluşan cilt kuruluğu, cilt esnekliğinin yitirilmesi kırışıklık ve ince çizgiler gelmektedir.  Bu sorunlarla baş etmede en çok tercih edilen yöntemlerin başında; çeşitli bakım ürünleri, ilaç ve uygulamalar gelmektedir.

Sıklıkla başvurulan bu uygulamalar, genelde yetersiz kalmakla birlikte, uzun soluklu ve yorucu işlemlerdir.  Pek çok kişi bu yetersiz uygulamalar sonucunda daha çok etkili ve az zaman gerektiren bir işlem olan somon DNA aşısını sıklıkla tercih etmektedir. Uygulaması oldukça kolay bu işlem genellikle:

 • Hastaya işlem öncesinde, işlemin uygulamasına yönelik detaylı bilgi verilir.
 • Hastanın işlem öncesi yüz bölgesi, işleme uygun cilt ürünleriyle temizlenir.
 • Hastanın işlem sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissetmemesi için anestezik özelliği bulunan kremler uygulanır.
 • Uygulama mikro iğneler yardımıyla yüz, el, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanır.
 • Deri altına uygulanan bu işlem sırasında hasta herhangi bir rahatsızlık, ağrı ve acı hissetmez.
 • İşlem süresi ortalama olarak 25 dakika ila 40 dakika arasında değişiklik göstermektedir.
 • Gerek görülmesi halinde aşı sadece yüz bölgesi için değil el, boyun ve dekolte bölgesi içinde uygulanabilir.

Somon DNA aşısı uygulaması oldukça pratik ve hemen gözle görülür etkisi bulunan cilt gençleştirme işlemidir. Ülkemizde ve dünyada uygulaması ve tercih edilmesi oldukça yaygın olan bu işlem günümüzde de pek çok kişi tarafından avantajlarından dolay sıklıkla tercih etmektedir.

Somon DNA Aşısı Ne İşe Yarar?

Somon DNA aşısı temel etken maddesi polinükleotitten’ dir. Bu madde uygulandığı cilt dokusunun daha genç, parlak ve dolgun bir görünüm kazanmasında yardımcı olmaktadır. İçeriği genel olarak somon balığının çeşitli bölgelerinden elde edilen maddelerden oluşmakta ve elde edilen bu maddeler pek çok işlemden geçirildikten sonra cilt üzerinde mucizevi etkileri olan bir uygulama haline dönüşmektedir. Uygulandığı cilt bölgesi üzerinde:

 • Kuru, mat, kırışık ve ince çizgili cilt görüntüsü en aza indirger.
 • Uygulandığı cilt bölgesi üzerinde ışıltılı, dolgun ve genç görünürüm elde edilir.
 • İlerleyen yaşın cilt üzerinde oluşturduğu olumsuz pek çok cilt sorunu üzerinde oldukça etkili sonuçlara ulaşılmaktadır.
 • Uygulama sırasında ve sonrası komplikasyon oluşması ihtimali oldukça düşüktür.
 • Dünya genelinde, cilt gençleştirmesi etkisi kabul görmüş bir uygulamasıdır.

Yukarıda aşı uygulamasının kişiler üzerindeki pek çok olumlu etkisine değindik. Unutulmamalıdır ki en doğru ve etkin sonuçları ulaşabilmek için uygulamayı yaptıracağınız kurum, işlemi yapacak olan uzman estetik doktoru oldukça önemlidir.

Merdiven altı olarak tabir edilen cilt ürünleri ve uygulamalardan olabildiğince kaçınmak ve işlemi güvenli kurumlarda yaptırmak oldukça önemlidir. Bu hem cilt sağlığınız hem de maddi yönden zarara uğramamanız açısından önemli olmaktadır.

Somon DNA Hangi Bölgelerde Uygulanabilir?

Somon DNA aşısı uygulama alanları:

 • Yüz bölgesinin tamamı,
 • El ve avuç içleri,
 • Boyun ve dekolte bölgeleri,

İçin güvenle uygulanabilmektedir.  Uygulama alanın oldukça çeşitli olması, dünya genelinde güvenli cilt gençleştirme uygulamaları arasında yerini alması ve hızlı gözle görülür sonuçları olduğu için gerek ülkemizde gerekse dünyada popülerliği giderek artmaktadır.

Somon DNA aşısı içeriğinde bulunan etken maddesi ve işlem sonrası hızla normal hayata dönülmesi ve işlemin etki süresinin uzun olması gibi pek çok avantajlarından dolayı uygulama sonrası sıklıkla tavsiye edilen bir işlem olmaktadır. Hemen hemen yaygın olarak görülen pek çok cilt sorunu üzerinde oldukça başarılı sonuçları bulunmaktadır. Aşı uygulaması başarı oranı ülkemizde oldukça fazladır.

İlginizi Çekebilir  Popo Estetiği

Somon DNA Uygulaması Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cilt üzerine uygulanan pek işlem gibi somon DNA aşı uygulaması yaptırılmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlar:

 • İşlem yaptırmadan 24 ila 48 saat öncesinde alkol ve sigara tüketmemeye özen gösterin.
 • İşlem öncesi, işlem yapılacak olan bölgeye, ağda, tüy dökücü krem ve jilet uygulaması cilt üzerinde tahrişe neden olacak uygulamalardan kaçının.
 • İşlem öncesi ağır ve sağlıksız yiyecekleri tüketmemeye özen gösterin.
 • İşlem öncesi işlemi gerçekleştirecek olan uzman doktorunuza mutlaka detaylı bir şekilde muayene olun.
 • Kullandığınız ilaçlarınız varsa sağlık sorunlarınız ve cilt üzerinde önceden yaptırdığınız uygulamalar bulunuyorsa işlemi gerçekleştirecek olan doktorunuza mutlaka söyleyin.
 • Gebelik riski ya da emzirme durumunuz bulunuyorsa işlem öncesi bu durumdan doktorunuza mutlaka bahsedin.
 • İşlem öncesi kan sulandırıcı pek çok ilaç kullanımından uzak durulmalıdır.

Yukarıda yer alan somon DNA aşı uygulamasının güvenli, sağlıklı ve modern sonuçlar vermesi acısından oldukça önemli noktalardır.

Bu noktaların her birine uymaya özen göstermelidir. Aksi takdirde yaptıracağınız somon DNA aşı uygulamasının etkinliğinin düşmesine ve pek çok olumsuz sonuçla karşılaşma ihtimalinizi arttırmış olabilirsiniz. Yukarıda yer alan maddelere pek çok cilt uygulaması öncesi uygulanabilir maddelerdir.

Somon DNA Uygulaması Yaptırdıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ülkemizde ve dünyada popülerliği oldukça yüksek olan somon DNA aşı uygulaması cilt üzerinde oldukça etkili ve başarılı sonuçları bulunmaktadır. Somon DNA aşı uygulaması sonrasında dikkat edilmesi gerek birtakım noktalar bulunmakladır. Bunlar:

 • İşlem sonrası dinlemeye özen gösterin.
 • İşlem sonrası uygulama yapılan bölgeyi kaşımamaya ve dokunmamaya özen gösterin.
 • İşlem sonrası 24 ila 48 saat arasında alkol ve sigara tüketiminden uzak durun.
 • İşlem sonrası en az 24 saat geçmedikçe su ve çeşitli bakım ürünleri uygulanmamalıdır.
 • İşlem sonrası kızarıklık ve döküntü beklenen ve normal bir durumdur. Bu vb. oluşumlar hızla geçme eğiliminde olacaktır.
 • Doktorunuzun verdiği ilaç ve kremleri düzenli olarak kullanmaya özen gösterin.
 • Uygulama sonrası düzenli olarak diğer seansları yaptırmayı ve doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin.
 • İşlem sonrası en az 24 saat geçmedikçe kozmetik ürün uygulaması yapılmamalıdır.

Yukarıda yer alan maddeler somon DNA aşı uygulama sonrası dikkat edilmesi gereken önemli maddelerdir.

Uygulanan işlemden doğru, güvenilir ve etkin sonuçlar elde etmek için işlem sonrasında doktorunuzun tavsiyelerine uymaya çalışmalı ve bu konuda hassas olunmalıdır. Unutulmamalıdır ki işlem sonrası dikkat edilmesi gereken koruyucu önlemler oldukça önemli ve pek çok olumsuzluğa karşı etkin birer yardımcıdır.

Somon DNA Aşı Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

Somon DNA aşı uygulamalarının tercih edilmesinde pek çok olumlu faktör bulunmaktadır. Aşı uygulamalarının faydası hastanın istek, şikâyet ve uygulanan bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle:

 • Uygulama sonrası cildinizde ışıltılı, sağlıklı ve genç bir görünüm elde edersiniz.
 • Yaşlılık belirtilerini durdurmakla kalmaz düzenli aralıklarla uygulanması halinde oldukça etkili bir tedavi aracıdır da.
 • Sağlıklı ve dolgun bir cilt görünüme sahip olursunuz.
 • Uygulama sırasında kişi herhangi bir ağrı, acı ya da rahatsızlık hissetmez.
 • Uygulama süresi işlemin yapılacağı bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte oldukça kısa sürelerde tamamlanmaktadır.
 • Uygulama sonrası etkisi 6 ila 12 ay süresinde değişmektedir.
 • Uygulama sıklığı oldukça azdır.

Yukarıda yer alan maddeler uygulanan işlem bölgesi ve beklentilere göre çeşitlilik gösterebilir. Günümüzdeki pek çok yaşlanma üzerinde etkisi bulunduğu iddia edilen uygulamalara göre, dünya genelinde etkisi kabul edilmiş nadir cilt uygulanmalarından biri olmaktadır.

Somon DNA aşı uygulaması pek çok kişinin hayalini kurduğu sağlıklı, pürüzsüz, ışıltılı ve dolgun bir cilde kavuşması yönünde sayısız faydaları olmaktadır. Benzeri pek çok cilt uygulamasına göre oldukça sağlıklı, güvenilir ve etkin sonuçlar alınmaktadır.

Somon DNA Uygulaması Ne Sıklıkla ve Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Günümüzde pek çok kişi kuru, kırışık ve mat cilt görüntüsünden oldukça şikayetçi olmaktadır. Bu sorunlara karşı oldukça etkili somon DNA aşı uygulaması, sıklıkla tercih edilmekte ve bilindik uygulamaların başında gelmektedir.

İşlem öncesi en çok merak edilen soruların başında soman DNA aşı uygulaması ne kadar sürmekte ve ne sıklıkla yaptırılması gerektiği yönünde olmaktadır. Genellikle uygulama, işlemi yapacak olan uzman estetik doktor, kurum ve hastanın mevcut durumuna göre değişiklik göstermektedir. Sıklıkla:

 • Uygulama süresi 25 dakika ila 40 dakika arasında değişiklik göstermektedir.
 • Uygulama sıklığı yılda en az 1 kere en çok 5 kere olacak şekilde yapılmaktadır.
 • Uygulama arasındaki süre hastanın mevcut cilt durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte haftada 1 ya da 2 haftada bir olacak şekilde uygulanmaktadır.
İlginizi Çekebilir  Kök Hücre Tedavisi

Uygulama süresi ve sıklığı pek çok kişi için oldukça esnek ve işlem sonrası normal hayata dönüş bir o kadar kolay olmaktadır. Uygulama sonra hassasiyet oluşması beklenen ve normal bir durum olmakla birlikte genellik 24 içerisinde geçmektedir.

Soman DNA aşı uygulamasından en etkin şekilde faydalanabilmeniz için doktorun verdiği tavsiyelere mutlaka uymalı ve düzenli doktor kontrollerine girmeniz gerekmektedir. Bu durum uygulanan aşı işleminden en etkin şekilde faydalanmanıza ve sağlıklı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Somon DNA Uygulamasına Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulur?

Somon DNA aşı uygulaması tercih edilme nedeni sıklıkla çeşitlilik göstermekle birlikte:

 • Sivilce akne sonrası oluşan derin cilt çukurları,
 • Alın, göz ve yanak bölgesinde oluşan kırışıklık ve ince çizgiler,
 • Cildin nem özelliğini zamanla yitirmesi,
 • Mat ve donuk cilt görüntüsü,
 • El, boyun, dekolte ve yüz bölgesinde oluşan nem ihtiyacı ve dolgun bir görünüm,

İçin rahatlıkla uygulanabilmektedir. Somon DNA aşısı içeriğinde polinükleotitten maddesi sayesinde yüz, boyun, el ve dekolte bölgesinde oluşan pek rahatsızlık üzerinde oldukça etkili ve güvenli sonuçları bulunmaktadır. Uygulama yapılan bölgede cilt hücre yenilenmesi başlayacak ve cilt dokusu sağlıklı, dolgun bir görünüme kavuşacaktır.

Cildin en temel ihtiyacı olan nem, somon DNA aşı uygulaması sonrası sağlanmış olacak ve modern, sağlıklı cilt görünümü etkisi uzun süreler devam edecektir. Bu sayede uygulama sonrası kişiler hayalindeki cilde rahatlıkla ulaşmış olacaklardır.

Somon DNA Uygulaması Başka Uygulamalarla Birlikte Uygulanabilir mi?

Evet, genellikle başka uygulamalarla birlikte kullanımı oldukça yaygındır. Somon DNA aşısı başka uygulamalarla birlikte kullanıldığında herhangi bir olumsuz geri bildirim alınması durumu oldukça azıdır. “Sadece somon DNA aşısı dolgu uygulaması yapılan bölgelere uygulanmamaktadır”.

Buna oldukça dikkat etmekte fayda vardır. Unutulamamalıdır ki somon DNA aşısı cilt kusurları ve rahatsızlıkların etkisini bir süre perdelemekle kalmaz, aynı zamanda tedavi noktasında oldukça iyi birer yardımcıdır. Zamanla oluşan çeşitli cilt kusurları:

 • Yüzün çeşitli bölgelerinde oluşan kırışıklık ve ince çizgileri,
 • Derin çukurlar,
 • Mat ve sağlıksız görünen cilt dokusu,
 • Cildin nem seviyesinin azalması,

Üzerinde oldukça etkili bir tedavi yöntemi de olmaktadır. Somon DNA aşısı yaşlanmanın getirdiği çeşitli cilt sorunları üzerinde oldukça etkili ve başarılı tedavi imkânı sağlamaktadır.

Günümüzdeki pek çok sağlıksız estetik işlemin yaygın olarak yapıldığı ve cilt üzerinde oldukça zararlı olan bu uygulamalara kıyasla oldukça sağlıklı ve güvenilir bir uygulama olmaktadır. Günümüzde özellikle kadınlar arasında oldukça yaygın bu uygulama modern, sağlıklı, ışıltılı ve dolgun bir cilt görüntüsü için olmazsa olmaz uygulamaların başında yer almaktadır.

Somon DNA Uygulaması Hangi Durumlarda Hangi Durumlarla Birlikte Uygulanmaz? Kimlere Uygulanmaz?

Oldukça sağlıklı ve güvenilir sonuçları bulunana somon DNA aşı uygulaması pek çok işlem ile sorunsuz bir biçimde uygulanabilmektedir. Somon DNA aşı uygulamasını dolgu yapılmış cilt üzerinde uygulama yapmaktan kaçının. Bu oldukça zararlı ve sağlıksız pek çok sonuçla karşılamanıza neden olabilir. Dolgu işlemi yapılmış cilt üzerinde uygulanması doğru olmamakla birlikte, diğer pek çok uygulanmayla birlikte yapılması oldukça sağlıklı ve güvenlidir.

Somon DNA aşı uygulaması ülkemizde her yıl milyonlarca kişi tarafından kadın ve erkek fark etmeksizin tercih edilmektedir. Tercih edilmesindeki temel sebepler çeşitlilik gösterse de genel olarak; uygulama süresinin kısa olması, uygulama sırasında herhangi bir acı, ağrı ya da rahatsızlık hissi duyulmaması, uygulama sonrası hızla iyileşme ve uzun süreli etkileri sayılabilir.

Uygulama el, boyun ve dekolte bölgesine uygulandığında da oldukça etkili ve sağlıklı sonuçlar verecektir. Uygulama vücut üzerinde pek çok alana aynı anda uygulanabilecek ve sağlıklı ortak bir görüntü elde edilmesine yardımcı olacaktır. Her yıl düzenli aralıkla somon DNA aşısı yaptırılması genç, dolgun ve sağlıklı cilt görüntüsünün korunması açısından oldukça faydalı olacaktır.

Somon DNA Aşıları Hangi Sorunları Tedavi Eder?

Somon DNA aşı uygulaması yaptırmayı düşünen pek kişi bu cilt uygulamasının hangi sorunlar karşısında etkili olduğu merak etmektedir. Sıklıkla:

 • Donuk ve mat bir cilt görünüme sahip yüz, el, boyun ve dekolte bölgelerinde,
 • Sarkma olan bölgelerde ve sağlıksız cilt dokusu üzerinde,
 • Yüz, alın, göz ve çene bölgesinde yer alan derin kırışıklıklar ve ince çizgilerin giderilmesinde,
 • Sivilce ve akne sonrası oluşan çukur ve mat cilt görüntüsünde,
 • Yüz, boyun el ve dekolte bölgesinde daha sağlıklı ve ışıltılı cilt isteyen kimselerde,
İlginizi Çekebilir  Meme Büyütme Estetiği

Oldukça işe yarayan cilt görünümü iyileştirmekle kalmayıp etkin tedavi imkânı da sunan bir uygulamadır. Somon DNA aşı uygulaması yaşlılık sorunlarının en aza indirgenmesiyle birlikte cilt üzerinde oluşabilecek pek çok sorununda önlenmesi noktasında oldukça iyi birer yardımcıdır.

Uygulama öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken pek çok maddeye uyulması halinde yapılan işlem kalıcılığı ve etkinliği oldukça fazla ve daha uzun süre devam etme noktasında oldukça etkin olacaktır.

Somon DNA Uygulamasının Fiyatları 2024

Somon DNA aşı uygulaması, fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Bunlar:

 1. İşlemin yapılacağı kurum ve ilgili uzman estetik doktoru,
 2. İşlemin yapılacağı il ve ilçe,
 3. Hastanın şikayetleri ve mevcut durumu,
 4. İşlemin uygulama yapılacağı bölge,
 5. Uygulama sıklığına,

Bağlı olarak genellikle değişiklik göstermektedir. Oldukça hasarlı ve sağlıksız cilt görünümlerinde fiyatlar daha çok artma eğiliminde olabilir. Daha az sorun bulunan ve normal cilt görüntüsüne yakın bölgelerde fiyatlar daha uygun olabilmektedir.

Bu pek çok cilt uygulamasında fiyatları bu şekilde olmakta ve bu oldukça normal bir durumdur.  Somon DNA aşı uygulaması yaptırmadan önce kurum, kullanılacak olan malzeme ve doktorun güvenirliğinden emin olmayı ihmal etmeyin.

Bu hem sizin sağlığınız hem de işlemin güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilmesi acısından oldukça önemlidir. Somon dna uygulamasının fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Somon DNA Uygulama ile Estetik Uygulamalar Arasındaki Fark Nedir?

Somon DNA aşı uygulaması, bir estetik işlem olmaktan daha çok tedavi edici ve koruyucu cilt uygulamasıdır. Benzeri pek çok cilt uygulamalarına göre etkinliği ve içeriği kanıtlanmış bir uygulamadır.

Uygulaması hızlı ve acısızdır. İyileşme süresi diğer estetik işlemlere göre oldukça kısadır. Uygulama süresi ve uygulamanın kalıcılık süresi oldukça fazladır. Somon dna aşısı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Somon DNA Uygulaması Hangi Uygulamalarla Birlikte Uygulanır?

Pek çok cilt uygulamasıyla birlikte yapılması oldukça yaygındır. İşlem sırasında ya da sonrasında herhangi bir olumsuz geri dönüş ya da komplikasyon yaşanma olasılığı oldukça düşüktür.

Somon DNA aşı uygulaması dünya genelinde etkinliği ve güvenirliği kabul edilmiş nadir uygulamalardan bir tanesidir.

İşlem Sonrası Hemen Sosyal Yaşama Dönüş Mümkün müdür?

Evet, mümkündür. Somon DNA aşı uygulaması sonrasında kişiler 24 saat geçtikten sonra herhangi bir olumsuz durum yaşamadan günlük hayatlarına devam edebilmektedir.

Bu avantajı somon DNA aşı uygulamasının tercih edilmesinde oldukça etkili olmaktadır.

Somon DNA Kaç Günde Etki Gösterir?

Somon DNA aşı uygulaması etkisinin görülmesi, uygulama yapılacak olan kişinin mevcut cilt durumu, şikayetleri ve isteklerine göre değişebilir. Uygulama bölgesinin büyüklük ya da küçüklük durumuna somon DNA aşı etkinlik ve kalıcılık süreside değişkenlik gösterecektir.

Genellikle uygulama yapıldıktan hemen sonra cilt üzerinde gözle görülür etkileri fark edilebilmektedir. İşlem kalıcılık süresi 6 ila 12 ay arasında değişmektedir.

Somon DNA Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

Seans uygulama sıklığı ve süresi işlem yapılacak kişiye göre değişkenlik göstermektedir.  Somon DNA aşı uygulama sıklıkla yılda en az 1 en fazla 5 kere olacak şekilde planlanmaktadır.

Uygulama yapılacak olan kişinin mevcut cilt durumu ve isteklerine göre seans uygulama planlaması yapılmaktadır. Somon DNA aşı uygulama Seans planlaması oluşturulurken hasta ve doktor koordineli bir şekilde bu süreci yönetmektedir.

Somon DNA Uygulaması Yaz Mevsiminde Yaptırılır mı?

Evet, güvenli bir şekilde yaptırılabilir. Somon DNA aşı uygulamasının en büyük avantajlarında bir tanesi de herhangi bir mevsim ya da zaman farkı olmaksızın uygulanabilir olmasıdır.

Bu sayede pek çok kişi uygulama yaptıracağı günü rahatlıkla seçebilmekte ve işlem sonrası planlamasını kolaylıkla oluşturabilmektedir. Benzeri pek çok cilt uygulamasına göre 4 mevsim uygulanabilir olması oldukça önemli bir avantajdır.

Somon DNA Aşısı Ciltte Nasıl Bir Katkı Sağlar?

Somon DNA aşı uygulamasının uygulanan bölge üzerinde pek çok olumlu yansıması bulunmaktadır.

Genellikle bunlar: sağlıklı, dolgun ve genç bir cilt görünümü, kırışıklık ve ince çizgilere karşı etkin ve tedavi edici bir uygulama olması, yüz, el, boyun ve dekolte bölgesinde uygulanabilmesi, uygulama süre ve sıklığının az olması, etkinliğinin ve güvenirliğinin dünya genelin kabul görmesi, gibi pek çok avantaj ve cilt üzerinde faydası bulunmaktadır.